Agapor s.r.o. – MUDr. Vilém Winter

Komplexní spektrum gynekologických ambulantních služeb a těhotenské poradny.

DB ÚKLID

Poskytování kompletních a čistících prací velkého i malého rozsahu nejen pro firmy, školy, hotely, bytové komplexy a družstva, ale také pro domácnosti a soukromé osoby.

Drogerie Rossmann

Nabídka dekorativní kosmetiky a doplňkového sortimentu. Vchod do prodejny je z ulice Jeruzalémská.

Euro-Trend, s.r.o

Euro-Trend, s.r.o poskytuje daňové poradenství, ekonomické poradenství, znalecké služby, audit a podobně.

Karel Domes

Dodávky a montáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů – instalace rozvodů rodinných domů, instalace systémů elektrického vytápění, ale i instalace a opravy domácích telefonů a videotelefonů.

elektrodomes@post.cz, +420 603 514 826, IČ: 71639063

MAVO – Jazyková škola

Výuka jazyků v rámci pomaturitního studia, přípravných kurzů na zkoušky FCE, k maturitě, na VŠ. Večerní kurzy angličtiny.

Mediestetik

Klinika estetické medicíny Mediestetik poskytuje širokou nabídku služeb estetické dermatologie a klasické i estetické stomatologie.

VOX

Vzdělávací a poradenská společnost VOX pořádá kurzy, semináře, konference a workshopy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Učebny VOX se nachází v klidné části budovy ve čtvrtém patře zadního traktu K-centra.

Vinograf

Vinný bar s velkým výběrem vín a s teplou kuchyní – ideální, pokud chcete posedět, občerstvit se nebo najít útočiště pro privátní či obchodní jednání.

Bar Hoffa

Nekuřácký bar s restaurací nabízí širokou paletu destilátů z celého světa – od Karibiku přes Mexiko, USA, Skotsko, Irsko, Anglii, Francii, Skandinávii, Rusko až po Moravu. Destiláty si můžete vychutnat samotné nebo v propracovaných koktejlech.

Kosmetický salon Světlana

Světlana nabízí širokou škálu služeb od péče o pleť přes chemický peeling až po depilaci. K tomu využívá kosmetických přípravků světových značek prvotřídní kvality.