Eastern Retro s.r.o.

MUDr. Mihaela Apostol

Poskytuje praktické zubní lékařství a zubní hygienu. Ordinace se nachází ve 2. patře polikliniky. Objednat se můžete na stránkách navstevalekare.cz

MDDr. Tereza Masařová – Beauty smile s.r.o.

MDDr. Tereza Masařová (Masopustová), Barbora Žižková, DiS., Kamila Mandová, DiS.

Praktický rodinný stomatolog. Ordinace poskytuje i dentální hygienu. Více informací naleznete na webových stránkách. Ordinace se nachází ve 3. patře polikliniky.

KissDent

Zubní klinika. Ordinace poskytuje kromě záchovné stomatologie i dentální hygienu, parodontologii a další služby. Více informací naleznete na webových stránkách KissDent. Ordinace se nachází v 1. patře u hlavního schodiště – ordinace se nenachází na poliklinice, ale v budově Senovážné náměstí 23.

MUDr. Karel Šíma

Poskytuje praktické zubní lékařství. Ordinace se nachází v 5. patře polikliniky.

Implantologie a stomatochirurgie MUDr. Čevelová

MUDr. Markéta Čevelová

Poskytuje chirurgické zákroky v dutině ústní na doporučení zubního lékaře. Více informací naleznete na webových stránkách MUDr. Čevelové. Ordinace se nachází ve 2. patře polikliniky.

Rovné zuby

MUDr. Hana Benešová

Ordinace poskytuje ortodoncii a dentální hygienu. Více informací naleznete na webových stránkách ordinace. Ordinace se nachází ve 4. patře polikliniky.

Žádné kazy

Ing. Soňa Žáková

Ordinace poskytuje dentální hygienu. Více informací naleznete na webových stránkách ordinace. Ordinace se nachází ve 2. patře polikliniky.

Jan Mašek, DiS. – zubní laboratoř

Laboratoř se nachází v 5. patře polikliniky.